B2B Akın Soft Entegrasyonu

Günümüzde muhasebe ile entegrasyon sistemleri oldukça gelişme göstermektedir. Bayipro ile Akınsoft hizmet kalitesini geliştirmek ve bir ortak sistem gerçekleştirmek için özel bir entegrasyon hizmeti sunmaktadır. Bayipro’nun geliştirdiği bu entegrasyonun detayları ve faydaları üzerinde biraz duralım.

Akınsoft entegrasyon ile Bayipro arasında çok güçlü bir çift yönlü bir veri akışı sağlanarak karşılıklı bilgilerin akışını sağlayan özel bir entegrasyon vardır. E- ticaret sisteminizde oluşturduğunuz her bilgi Bayipro ile entegrasyon sayesinde anında sisteme düşmektedir. Örneğin ; e- ticaret sisteminizde yer alan stok bilgilerinden mal satıldıktan sonra kaç adet stokta kaldığını anında görebilirsiniz. Bunun yanında stok kartı düzenleyebilir ve raporlara anında ulaşabilirsiniz. Bütün bu işlemlere anında hızlı ve etkili olarak Bayipro’nun özel entegrasyon programı ile edinmek mümkün. Entegre sistem sayesinde başka neleri yapmak mümkün olmaktadır?

  • Akın Soft Muhasebe programı üzerinden takip edilen ürün, fiyat, stok bilgisi, cari hesap kartı,sipariş miktarı ve ödeme bilgileri özel bir yazılım vasıtasıyla Bayipro B2B Akın Soft Entegrasyonuna aktarılır.
  • Bu entegrasyonda her bir sipariş sonrası stok durumu izlenir, bayi yada müşteri cari hesabına kaydedilir. Ödeme neticesinde cari hesaplarda olacak hesap hareketliliği bu entegre program vasıtasıyla takip edilir.
  • Bayinin yada ana toptancının alt bayilerine satış yaptığı ürünler ve bu ürünlerin parça tedarikçileri b2b özel entegrasyon programı ile sisteme aktarılır.
  • Kredi Kartı havalesi ve banka havalesi gibi ödeme seçenekleri ilgili Akın Soft Entegrasyon programı vasıtasıyla sistemden takip edilir.

Kısacası Akın Soft muhasebe programındaki bütün bilgilerin entegrasyonunu sağlayan B2B Akın Soft Entegrasyon programı bütün ticari işlemleri eksiksiz, sorunsuz ve hızlı bir biçimde gerçekleştirir.


Akınsoft ile full entegre çalışan firmalardan bir kaçı