Bilişim

Bilişim Sektör Profili

Bilişim Sistemleri makinalar ,yazılımlar ve bilişim konularını bir arada işleyen bir alandır. Sistem yazılımları yanında bu sistemleri etkin hale getiren makine ve cihazlar vardır. Bunların alım satımı ve tamiri başlı başına kendi içlerinde sektör oluşturmuştur.
Günümüzde bilişim alanındaki gelişmelerin işletme bilimine kattığı yeniliklerle çok daha etkin ve verimli karar verme süreçleri oluşmuştur. Ayrıca, bilişim sistemlerinin yönetimi de başlı başına bir yönetim konusu haline gelmiştir.

Yönetim Bilişim Sistemleri'ni ilgilendiren konular, bu iki alanın etkileşimi ve entegrasyonuyla ortaya çıkmıştır. Yönetimin ve bilişimin hayatın hemen her alanını kapsadığı göz önüne alınırsa, yönetim bilişim sistemlerinin çok geniş uygulama alanları bulduğu görülecektir.Bayipro olarak işletmelerde Yönetim Bilgi Sistemleri (MIS) konusunda her türlü ihtiyacın karşılanması konusunda yazılımlar sağlamaktayız. Başta Bayipro B2B tüm sisteminizi entegre edebileceğiniz , plasiyerlerinizi ve bayilerinizi aynı ortamda toptan- alışveriş ile stok sorunu olmaksızın zamandan tasarruf sağlanacaktır.

Sektörün Kendi İçinde ki Kolları :

  • Donanım pazarı
  • Yazılım ve hizmet pazarı
  • Elektronik haberleşme pazarı
  • E-ticaret pazarı
  • Savunma sanayi pazarı
  • Çağrı merkezi pazarı
  • Mobil cihazlar pazarı
Teknolojik anlamda hızlı bir işleyişi olan Bayipro B2B sistemi sonsuz ürün yükleme , sonsuz bayi tanımlama gibi olanakları beraberinde getirir.Bilişim dünyasında B2B bayiler arasında yaşanan operasyonel sorunları ve zaman problemini ortadan kaldırır.

Sistemi kullanmak ve sistemi kullandırmak isteyen tüm Bilişimci Dostlarımızı http://www.bayipro.net/Demo/ linkinden başvurmaları halinde bünyemize katmaktan mutluluk duyarız.