20.1.2017

Sektörel Deneyim

İyi bir markanın sağlam yapısını zeka, beceri ve teknolojinin oluşturduğuna inanan ve günden güne gelişen teknolojiyle kendisini de geliştiren Bayipro; Tasarım ekibi, Yazılım Ekibi, AR-GE çalışmaları, müşteri hizmeti ve müşteri memnuniyetine verdiği değerle öne çıkıyor.

Devamını Oku
20.1.2017

Bayipro E-Tahsilat Nedir?

Bayipro E-Tahsilat, büyük ve orta ölçekli firmaların web ortamında müşterilerin kredi kartlarını kullanarak online ödeme yapmalarını sağlayan bir sistemdir. Türkiye’ de bulunan bütün bankaların sanalpos yapıları ile entegre olan Bayipro E-tahsilat, online ödeme sistemleri alanında en üst güvenlik standartlarına uygun olarak geliştirilmiştir.

Devamını Oku
26.4.2016

Ticaret Yaşamında Teknoloji

Günümüzde, sosyal medya ve diğer etkenler sayesinde, hayatımıza tam anlamı ile giren teknolojinin, günlük yaşamda bize kattığı değerler tartışılsa da, ticaret hayatının içerisindeki teknoloji kavramı, günlük hayata nazaran daha ölçülebilir durumda.

Devamını Oku
6.5.2015

Bayipro B2b ile Otomotiv parça satışını artırın

Türkiye de faaliyet gösteren otomotiv sektörüne doğrudan hitap eden , takip sorununu ortadan kaldıran Bayipro B2B sistemi bayilerinizle kapalı ortamda faaliyetleri takip etmek ve kurumsal çözümler sunmak adına faydalar sağlar. Üreticiler veya distirübütorler Türkiye / Dünya genelinde ticari faaliyetlerini global anlamda sürdürebilirler.

Devamını Oku
20.4.2015

Bayipro Automechanica İstanbul

Türkiye’ de otomotiv sektörüne hitap eden Automechanica İstanbul bu sene 40.516 metrekare alanda, toplamda 14 salon ve 1.667 katılımcı sayısı ile 9 – 12 Nisan arasında Tüyap Fuar Merkezi’ nde gerçekleşti.

Devamını Oku
20.1.2015

Bayipro B2B Avantajları

 • Bayi ağınıza sürekli yeni bayiler ekleyerek ağınızı genişletebilirsiniz.
 • Bayilerinizi online olarak yönetirsiniz.
 • Bayilerinizi tek merkezden, ortak bir stoktan yönetebilirsiniz.
 • Kullanıcı adı ve şifre ile bayilerinize hesap oluşturarak her birine özel bir sipariş alanı yaratabilirsiniz.
 • Bayipro sistemi bayilerinizin ön ödemeli şekilde çalışmasına olanak tanır.
 • Cari hesabından düşülerek çalışabilir.
 • Bunun yanı sıra kredi kartı gibi seçenekleri de ödeme şekillerinde mevcuttur.
 • Bayilere özel kampanyalar yaratılabilir.
 • Ürün fiyatı veya tarih aralıklarıyla bu kampanya özellikleri Bayipro ile çeşitlendirilebilir.
 • Bayipro ile bayilerinize meblağ tanımlamaya ve bu meblağ tükenene kadar alışveriş yapılmasına olanak sunan sistemi de içerisinde barındırır.
 • Bayipro Adeta bir muhasebe programı gibi cari hesaplarınızı takip etme rapor ve hareketleri izleme kolaylığı sağlamaktadır.
 • Faturalarınızı da rahatlıkla program içerisinde kesebilirsiniz.Kargo ile ilgili mevcut ürünlerin detay bilgilerini ve çeşitli kargo firmaları ile bayilerinizin ürün sevkiyatlarında esneklik katabilirsiniz.
 • Bayipro sisteminde olan bayileriniz kendi e-ticaret sitelerini açmaları halinde xml ile ürünler aktarılır zaman içerisinde yenilenerek stok takibi yapılacak şekilde düzenlenir.
 • Bayipro ile diğer ticari programlar ve muhasebe programları entegre edilebilir.Bayileriniz ürün adetine göre indirim ve kampanyalardan yararlandırılabilir.
 • Örneklendirecek olursak ; 100 adet e kadar 3 lira 100 adet üstü 2 lira gibi..Bayipro, en hızlı yazılım teknolojisine sahiptir. Bu yüzden bilgisayarlarda, Ipad ve akıllı telefonlarda oldukça hızlı çalışmaktadır.Standart bir bilgisayar bilgisine sahip olan herkes tarafından kullanabilecek kolaylıkta bir sistemdir. Hem toptancıların kullandığı kontrol panel yüzü, hem de bayilerin kullandığı site arayüzü son derece basit ve sade bir yapıdadır.

Devamını Oku
20.1.2015

Neden Bayipro

Sektörün en modern çok kanallı B2B çözümü ile tanışın. Bayipro , işinizi büyütecek, ilgi çekici ve kolay alışveriş deneyimleri sağlayan, esnek, inanılmaz hızlı ve tek bir merkezden tüm bayi ağınızı kontrol edebileceğiniz ve yöneteceğiniz bir b2b e-ticaret yazılımıdır.
Bayipro, Toptancılar ile Müşteriler arasında sonsuz memnuniyet sağlayan, bayilerin kapsamlı olarak yönetebilmesi için geliştirilen, sınırsız düzen kontrolü ve herhangi bir cihaz üzerinden sorunsuz ticari deneyimler sağlamanızda yeteneği ile destekler.
Sistemimiz şirketinize entegre olduktan sonra ürün, stok, sevkiyat gibi maliyetler düştüğünden; yatırımlarınızı tanıtım ve büyümede etkili kılabilirsiniz. Bayipro, ticari yazılım programları arasında en kapsamlı ve en pratik kullanımı sunar. Bilhassa B2B e ticaret alanında hızlı sevkiyat açısından müşteri takip programı olarak da verdiğiniz hizmetin doğru zamanda yerinde olmasını sağlar.

Devamını Oku
31.10.2014

PayU - Bayipro E-tahsilat

Bayipro E-tahsilat ile PayU sanal pos entegrasyonu yapılmıştır. Bu şekilde bayi veya müşterileriniz hızlıca bakiye ve borçlarını ödeyebilmektedir. PayU Türkiye ile tek bir sözleşme ve entegrasyonla 7 markanın (Bonus, World, Axess, CardFinans, Maximum, AsyaCard ve Paraf) sanal POS’una kolayca sahip olabilirsiniz.
Taksit Fırsatı ile Satışlarınızı Katlayın! PayU ile çalıştığınızda farklı kredi kartı bağlılık programlarına (Bonus, World, Axess, Maximum, Card Finans, AsyaCard ve Paraf) dahil müşterilerinize taksit fırsatı sunabilirsiniz.

Devamını Oku
17.10.2014

B2B Avantajları

B2B günümüzde internetin ve teknolojinin yaratılması sebebiyle çok yaygın ve sık olarak online işlemlerde kullanılmaya başlamıştır. B2B ;şirket masrafları zaman ve paradan tasarruf edecek büyük bir kıstas konumuna gelmiştir.

Devamını Oku
17.10.2014

B2B Sektörel Deneyim

İyi Bir markanın sağlam yapısını zeka, beceri ve teknolojinin oluşturduğuna inanan ve günden güne gelişen teknolojiyle kendisini de geliştiren Bayipro; Tasarım ekibi, Yazılım Ekibi, AR-GE çalışmaları, müşteri hizmeti ve müşteri memnuniyetine verdiği değerle öne çıkıyor. Bayipro çok yönlü sektörel deneyimi ve geliştirdiği e-ticaret çözümleriyle markalaşmış ve markalaşmak isteyen firmaların yardımcısı konumuna gelmiştir.

Devamını Oku
17.10.2014

Franchise Ortak Ağsistemi Bayipro B2B

Franchise uzun süreli iş ilişkisidir. Markanın veya sistemin isim hakkı patent hakkını belirli koşul süre ve şartlar için de , işin işleyiş ve koordinasyon süresinde disiplin ve destek ile bir bedel karşılığında kullandırılmasıdır. Franchise beraberinde ortak ağ sistemi yapısı yani bayilik yapısını ortaya çıkarır. Ürünlerin aynı özellikte ve aynı kalitede olması şarttır. Esas alanın durumu Türkiye de destekleyen en iyi yazılım Bayipro B2B sistemidir. Bayi ve franchise veren markalar düşünülerek sorun yada problem nedir ? sorusunun yanıtları aranarak belli bir algoritmada yaratılan Bayipro B2B sistemi ayrıcalıkları ile Franchise ortak ağ sistemine direk olarak fayda sağlamaktadır.

Devamını Oku
10.10.2014

Bayi Portalı B2B

Bayipro B2B Bayilik sistemine katılan bayileri ile kendi iç mekanizmasını oluşturan firmalar firma ağ ortamını yönetirler. Bayiler kendileri için hazırlanmış bayi portalın da şifreleri ile giriş yaparak özel sayfalarında e-ödeme ,e- tahsilat diye adlandırılan ödeme alt yapısını kullanabilirler. Cari hesap takipleri ve tedarikçisi olan B2B sistem sağlayıcılarıyla sürekli iletişim halinde kalarak , teklif sunabilir, sipariş geçebilir, ürün tedariğini sağlayabilir.

Devamını Oku
10.10.2014

B2B Nedir ?

Web üzerinden bayilerini yönetmek isteyen firmalar için çok iyi programlanmış bir uygulama . Temel hedef; satıcı ile tedarikçi firma arasındaki alışverişin web ortamında kısa sürede yapılmasıdır. İçeriğinde bayi siparişleri, bayilere özel fiyat tanımlama, bayi gruplandırmaları, ürün listeleri vb özellikleri tek çatıda toplayan ve bunları hızlı, kolaybir yapıda sunar.

Devamını Oku