Denizcilik

Denizcilik Sektör Profili


Türkiye çapında denizcilikte ve iş güvenliğinde kullanılan ilk yardım çantalarının üretimi ve satışı yapılmaktadır. Aynı zamanda outdoor sporlar, Balıkçılık, Avcılık, Atıcılık vb. ürün çeşitliği fazla olan malzemeler satılmaktadır. Tekne gemi elektronik ve cihaz satışları da marin sektörü ve denizcilik sektörü olarak belirtilmektedir.

Eğer Firmanız, Türkiye genelinde toptan mal dağıtıyor ve satıyor ise, diğer tarafta yurt dışına özel müşterilerinize veya bayilerinize toplu mal satışı yapıyorsanız.

Bu sistem tam size göre.

Bayipro B2B sistemi bir Online sipariş ve E-tahsilat sistemi. İster yalnız Online sipariş olarak müşterilerine ve bayilerinize vereceğinizi şifre ile çok hızlı sipariş verebildikleri bir sistemdir.

E-tahsilat ise, kredi kartı sanal pos entegrasyonları ile bayi veya müşterileriniz online olarak ödeme yapmaktadırlar. Bu ödemeler anında hesabınıza düşmektedir.

Kapalı ekranlarda bayileriniz, müşterileriniz alışverişlerini hızlı ve kolay kullanım ile yapacaklardır. Bayilere, müşterilere ürün bazlı veya firma bazlı indirim uygulayabilmektedir. Firmalar yeni piyasaya çıkmış ürünler sistemde bayi ve müşterilerine sunabilecektir. Görsel anlamda dışarı çıkmadan reklam ve tanıtımını kolay yoldan yapmış olacaktır. Rakipleriniz sizin özel yeni ürün ve markaları görmeyecektir. Mesaj sistemi ile kuvvetli bir iletişime sahip olacaktır.