E-Tahsilat

Online Ödeme

Bayipro’nun e tahsilat sistemi, bayilerinizin dilediği bankanın kredi kartı ile taksitli veya nakit olarak online ödeme yapmasını sağlayan yeni bir teknolojidir. Ödeme tahsilinde büyük kolaylıklar sağlayacak olan bu yeni sistem, tahsilat yükünüzü minimuma indirmeyi hedeflemektedir.Bayileriniz için de büyük kolaylıklar getiren bu yeni teknoloji; zaman ve mekan kavramını ortadan kaldırarak internetin bağlı olduğu her alanda ödeme gerçekleştirebilme rahatlığını sağlıyor.Nasıl kurulur?

E-ödeme sistemini kullanabilmeniz için mutlaka Bayi Pro kullanmanız gerekmez. Herhangi bir kurumsal web sayfasına sahip olmanız da yeterlidir. E tahsilat modülü, E ödeme online ödeme almak istediğiniz web sitesine entegre edilerek çalıştırılır.Onlıne ödeme, e tahsilat sistemini çok basit 2 yöntemle kullanabilirsiniz.

Sanal pos kullanmak isterseniz;
  • Öncelikle bankalardan herhangi birisine ilgili belgelerle birlikte sanal pos( internet üzerinden sanal olarak ödeme yapılmasını sağlayan pos) başvurunda bulunmanız gerekmektedir.
  • Başvuru sonucunda bankaların vermiş olduğu bilgiler online ödeme sistemine tanıtılarak ödeme almaya hazır hale getirilir.
Sanal pos başvuruları ile uğraşmak istemezseniz;
  • Herhangi bir bankaya sanal pos başvurusunda bulunmak istemiyorsanız, dünyanın en güvenli ödeme sistemlerinden olan paypall’ı e-ödeme sistemine tanımlıyoruz.
  • Yaptığınız tahsilatlar haftalık olarak %1 komisyon kesilerek hesabınıza aktarılır. Ya da dilereseniz sıfır komisyon ile vadeli olarak hesabınıza alabilirsiniz.