Franchise

Franchise Sektör Profili

Franchise uzun süreli iş ilişkisidir. Markanın veya sistemin isim hakkı patent hakkını belirli koşul süre ve şartlar için de , işin işleyiş ve koordinasyon süresinde disiplin ve destek ile bir bedel karşılığında kullandırılmasıdır. Franchise beraberinde ortak ağ sistemi yapısı yani bayilik yapısını ortaya çıkarır. Ürünlerin aynı özellikte ve aynı kalitede olması şarttır.

Esas alanın durumu Türkiye de destekleyen en iyi yazılım Bayipro B2B sistemidir. Bayi ve franchise veren markalar düşünülerek sorun yada problem nedir ? sorusunun yanıtları aranarak belli bir algoritmada yaratılan Bayipro B2B sistemi ayrıcalıkları ile Franchise ortak ağ sistemine direk olarak fayda sağlamaktadır.

Sektörleri ele alacak olursak ; içerisinde bir çok ölçü birimi ve hatta para birimi barındıran siparişler karşımıza çıkabilir fakat Bayipro B2B sistemi, bu sorun gibi gözüken durumları bir bir analiz etmiş ve ar-ge topluluğu ile titiz çalışmalar çıkartmış , farklı sektörler ile görüşmeler neticesinde tüm sektörleri ortak payda da memnun edecek sistemi piyasa sürmüştür. Kullanım açısında yalın hızlı ve parametrik özellik taşıyan Bayipro B2B sistemi kullanıcılarına rahat bir alışveriş için ortam hazırlamıştır. Teknolojiyi en üst seviyede tutmuş fakat küçük bir çocuğun dahi anlayabileceği bir ekran ile her kesimden kullanıcıya hitap etmektedir.

Franchise ortak ağ ın içerisinde bulunun tüm bayi statüsündeki firmalar cari hesaplarını kendilerine verilen ekranlar ve kendi şifreleri ile girerek sipariş verebilir , teklif yollayabilir,cari hesabına mahsuben ödeme yapabilir mesajlaşabilir ve bunların hepsini 1 dk. nın altında sürelerde gerçekleştirir.

Franchise Sektöründe, Bayipro B2B ile izlenebilecek başlıca süreçler şunlardır;


• Online Sipariş Sistemi
• Online- Ödeme / Tahsilat Sistemi
• Plasiyer Modülü
• Muhasebe takip sistemi
• (Cari Hesap, valör , sipariş takip vs.)
• Muhasebe programları entegrasyonu
• Online mesajlaşma sistemi
• Mobil sipariş
• Stokların tek merkezden yönetimi
• Kampanya Modülü

Franchise veren ve franchise ortak ağ sisteminde bayipro b2b sistemini kullanan marka sahipleri franchise bayilik sahiplerine farklı iskontalarda satış yapabilir parametrik olarak istedikleri ürünleri satabilir. Farklı cari çalışmalar yürütebilir. Bayipro B2B sistemi reklam ve duyurularınızı en ekonomik yoldan yapmanız için sistem içerisinde mesajlaşma ağı kurmuş ister bilgilendirme ister reklam anlamında veya soru cevap şeklinde mesaj gönderilir. Franchise ortak ağ sisteminde bulunan ekran sahibi bayiler bayipro B2B sisteminin bir başka farklı özelliği olan kurumsal doküman sayfaları yaratabilir buralarda bilgilendirme yapılmaktadır.

Bayipro B2B sistemi detaylı araştırmalar neticesinde bunların hepsini sizin için düşündü, size sistemli çalışmanın iş yükü ve maliyet açısından fayda sağlayacak B2B sistemini hayata geçirdi. Size bu sistemin getirisi ve rahatlığını yaşamak kaldı. Yanınızda ve iş yükünüzü azaltacak bir yol arkadaşı arıyorsanız biz sizinle bu yola çıkmak için buradayız.