Gıda

Gıda Sektör Profili


Gıda sektörünün ana görevi tarımsal ham maddeyi işleyerek yüksek kalitede, sağlıklı gıda ve içecek ürünleri haline getirmektir. Gıda zincirini, 'tarladan sofraya' ilkesinden hareketle; çiftçiler, sanayiciler, tedarikçiler, nakliyeciler, perakendeciler ve tüketicileri de içine alan farklı gruplar oluşturmaktadır. Sektörün alt başlıkları; Et ve Et Ürünleri, Süt ve Süt Ürünleri, Un ve Unlu Ürünler, Meyve ve Sebze Ürünleri, Katı ve Sıvı Yağlar, Şeker ve Şekerli Ürünler, Alkolsüz İçecekler, Alkollü İçecekler, Fermente Ürünler, Hazır Tüketilen Gıdalar ve Bebek Mamaları olarak özetlenebilir.

Eğer Firmanız, Türkiye genelinde toptan gıda ürünü satıyor ise, diğer tarafta yurt dışına özel müşterilerinize veya bayilerinize toplu mal satışı yapıyorsanız.

Bu sistem tam size göre.


Bayipro B2B sistemi bir Online sipariş ve E-tahsilat sistemi. İster yalnız Online sipariş olarak müşterilerine ve bayilerinize vereceğinizi şifre ile çok hızlı sipariş verebildikleri bir sistemdir.

E-tahsilat ise, kredi kartı sanal pos entegrasyonları ile bayi veya müşterileriniz online olarak ödeme yapmaktadırlar. Bu ödemeler anında hesabınıza düşmektedir.

Kapalı ekranlarda bayileriniz, müşterileriniz alışverişlerini hızlı ve kolay kullanım ile yapacaklardır. Bayilere, müşterilere ürün bazlı veya firma bazlı indirim uygulayabilmektedir. Firmalar yeni ürünleri sistemden bayi ve müşterilerine sunabilecektir. Görsel anlamda dışarı çıkmadan reklam ve tanıtımını kolay yoldan yapmış olacaktır. Rakipleriniz sizin özel yeni ürün ve markaları görmeyecektir. Mesaj sistemi ile kuvvetli bir iletişime sahip olacaktır.