Kozmetik

Kozmetik Sektör Profili


Sektörde sabunlar, şampuanlar, saç bakım ürünleri ve saç boyaları, cilt bakım ürünleri, vücut bakım ürünleri ve diğer makyaj malzemeleri üretilmekte, depolanmakta veya ithal edilmektedir.

Eğer Firmanız, Türkiye genelinde toptan kozmetik ürünü satıyor ise, diğer tarafta yurt dışına özel müşterilerinize veya bayilerinize toplu mal satışı yapıyorsanız.

Bu sistem tam size göre.

Bayipro B2B sistemi bir Online sipariş ve E-tahsilat sistemi. İster yalnız Online sipariş olarak müşterilerine ve bayilerinize vereceğinizi şifre ile çok hızlı sipariş verebildikleri bir sistemdir. E-tahsilat ise, kredi kartı sanal pos entegrasyonları ile bayi veya müşterileriniz online olarak ödeme yapmaktadırlar. Bu ödemeler anında hesabınıza düşmektedir.

Kapalı ekranlarda bayileriniz, müşterileriniz alışverişlerini hızlı ve kolay kullanım ile yapacaklardır. Bayilere, müşterilere ürün bazlı veya firma bazlı indirim uygulayabilmektedir. Firmalar yeni sezon koleksiyonlarını sistemden bayi ve müşterilerine sunabilecektir. Görsel anlamda dışarı çıkmadan reklam ve tanıtımını kolay yoldan yapmış olacaktır. Rakipleriniz sizin özel koleksiyonlarınız görmeyecektir. Mesaj sistemi ile kuvvetli bir iletişime sahip olacaktır.