Mobilya

Mobilya Sektör Profili


Mobilyada trendler, fonksiyonellik ve estetik bakış açısına paralel olarak değişim göstermektedir. Bu pencereden bakıldığında mobilya sektörünün de her anlamda sürekli aşama kaydetmesi kaçınılmaz hal almıştır. Ev mobilyalarının yanı sıra ofis ve bahçe mobilyaları da bu değişime ayak uydurmaktadır. Kişi başına yıllık mobilya harcamasının gelişmiş ülkelerde 239 dolar, gelişmekte olanlarda ise 65 dolar ortalamalarında olduğu tespit edilmiştir. Dünya genelinde ise 300 milyar dolarlık üretim yapıldığı varsayılmaktadır. Mobilya imalatı gelişen teknolojiye göre hızlı üretimle talepleri karşılarken, diğer yandan zanaatkâr ölçekte iş yapan firmalar da bu emek yoğun sektörde yerini almaya devam etmektedir.

Eğer Firmanız, Türkiye genelinde toptan mobilya satıyor ise, diğer tarafta yurt dışına özel müşterilerinize veya bayilerinize toplu mal satışı yapıyorsanız.

Bu sistem tam size göre.

Bayipro B2B sistemi bir Online sipariş ve E-tahsilat sistemi. İster yalnız Online sipariş olarak müşterilerine ve bayilerinize vereceğinizi şifre ile çok hızlı sipariş verebildikleri bir sistemdir.

E-tahsilat ise, kredi kartı sanal pos entegrasyonları ile bayi veya müşterileriniz online olarak ödeme yapmaktadırlar. Bu ödemeler anında hesabınıza düşmektedir.

Kapalı ekranlarda bayileriniz, müşterileriniz alışverişlerini hızlı ve kolay kullanım ile yapacaklardır. Bayilere, müşterilere ürün bazlı veya firma bazlı indirim uygulayabilmektedir. Firmalar yeni koleksiyonları sistemde bayi ve müşterilerine sunabilecektir. Görsel anlamda dışarı çıkmadan reklam ve tanıtımını kolay yoldan yapmış olacaktır. Rakipleriniz sizin özel yeni ürün ve markaları görmeyecektir. Mesaj sistemi ile kuvvetli bir iletişime sahip olacaktır.