Toptancı - Depo

Toptancı ve Depo Sektör Profili


Tüm ürün gruplarında en çok çeşidi bulundurmak yerine en uygun seçenekleri sunan ve bir ürün grubu üzerinde en çok marka, en çok çeşit ve en hesaplı ürün tedariği konusunda uzmanlaşmış toptan depo sektörüdür. Toptan - depo müşterilerin depolama sorununu ortadan kaldırarak daha hızlı bir şekilde ürüne ulaşmasını sağlayan bir anlayışla hizmet vermektir. Ayrıca, şehirlerin merkezi noktalarında, rahat ulaşabilecekleri lokasyonlarda müşteri ve bayilerine hizmet vermektedir.

Eğer Firmanız, Türkiye genelinde toptan mal dağıtıyor ve satıyor ise, diğer tarafta yurt dışına özel müşterilerinize veya bayilerinize toplu mal satışı yapıyorsanız.

Bu sistem tam size göre.

Bayipro B2B sistemi bir Online sipariş ve E-tahsilat sistemi. İster yalnız Online sipariş olarak müşterilerine ve bayilerinize vereceğinizi şifre ile çok hızlı sipariş verebildikleri bir sistemdir.

E-tahsilat ise, kredi kartı sanal pos entegrasyonları ile bayi veya müşterileriniz online olarak ödeme yapmaktadırlar. Bu ödemeler anında hesabınıza düşmektedir.

Kapalı ekranlarda bayileriniz, müşterileriniz alışverişlerini hızlı ve kolay kullanım ile yapacaklardır. Bayilere, müşterilere ürün bazlı veya firma bazlı indirim uygulayabilmektedir. Firmalar yeni piyasaya çıkmış ürünler sistemde bayi ve müşterilerine sunabilecektir. Görsel anlamda dışarı çıkmadan reklam ve tanıtımını kolay yoldan yapmış olacaktır. Rakipleriniz sizin özel yeni ürün ve markaları görmeyecektir. Mesaj sistemi ile kuvvetli bir iletişime sahip olacaktır.